Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Підсумки роботи педагогічного колективу гімназії над єдиною методичною темою

Date: 31 березня 2023 о 20:20, Refreshed 22 квітня о 20:54
19 views

Педрада: «Підсумки роботи педагогічного колективу гімназії над методичною темою "Розвиток ключових компетентностей учнів, підвищення рівня їх соціалізації та адаптації до життя в громадянському суспільстві шляхом удосконалення навчально-виховного процесу на інноваційній основі»

31 березня відбулося засідання педагогічної ради гімназії «Методична палітра «Розвиток ключових компетентностей учнів, підвищення рівня їх соціалізації та адаптації до життя в громадянському суспільстві шляхом удосконалення освітнього процесу на інноваційній основі»». Під час засідання педагоги актуалізували знання  про основні терміни ЗУ «Про освіту», Концепції НУШ та їх визначення, пройшли тестування на знання ЗУ «Про освіту», пригадали основні якості компетентного вчителя, виконали завдання на встановлення відповідності між рівнем професійної компетентності та критеріями результативності педагогічної діяльності, пригадали права та обов’язки педагогічних працівників, переглянули презентацію-дайджест методів корпоративного навчання, ознайомилися з вимогами до професійних та особистісних якостей освітян в умовах Нової української школи.   Під час засідання було підведено підсумки роботи над науково-методичною проблемною темою гімназії, над  якою педагогічний колектив працював протягом п’яти років. Педагоги розповіли про досягнення та проблеми, з якими зіштовхуються під час організації навчання, про реалії впровадження НУШ,  освітні платформи, які використовують вчителі, працюючи онлайн.

Вчителі гімназії підвели  підсумки своєї роботи над проблемною темою  та оформили матеріали у вигляді методичних  бюлетенів, буклетів, презентацій тощо.

Comments:
Only authorized users can leave comments.